• Podgląd FPV

Sklep internetowy Droneo oferuje bogaty wybór akcesoriów do podglądu FPV (First Person View). Miłośnikom modelarstwa RC FPV polecamy między innymi monitory do drona, kamery, moduły WiFi do kamery, gogle FPV, gimbale, nadajniki, odbiorniki. Jeśli nie wiesz, jakie akcesoria wybrać do swojego modelu, skontaktuj się z nami. Doświadczeni pracownicy sklepu internetowego Droneo chętnie pomogą Tobie w zakupie odpowiednich produktów.

Monitor to jeden z podstawowych akcesoriów umożliwiających podgląd FPV. W naszej ofercie znajdują się monitory do: dronów oraz pozostałych modeli RC - samolotów, helikopterów, łodzi, samochodów. Posiadamy w sprzedaży monitory FPV zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dronami i modelami zdalnie sterowanymi. Nasze monitory świetnie się sprawdzają na przykład do: fotografii lotniczej, wyścigów, czy zabawy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego Droneo. Polecamy między innymi drony profesjonalne oraz mini drony rekreacyjne.

  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty do odwołania
Za utrudnienia przepraszamy